V únoru sníh a led - v létě nanesou včely med.

Okresní kolo v košíkové

Ve čtvrtek 12.dubna se v Nejdku na ZŠ nám. Karla IV. uskutečnilo okresní finále v košíkové starších chlapců. Mezi 5 postoupivších škol z okrskových kol patřila i naše. Pod vedením slečny učitelky Beckové nás jeli reprezentovat: David Herman, Pavel Kvasnička, Ivan Eckstein, Václav Kubálek, Petr Voborník, Julius Peha (všichni IX. třída) a Bohdan Futorsky (VIII. třída).

Soupeři byli velmi silní. V prvním utkání naši kluci dlouho vedli, ale nakonec podlehli ZŠ K.Vary, Libušina 8:13. Ostatní soupeři už pak byli výrazně lepší (ZŠ K.Vary, Poštovní 2:21, ZŠ K.Vary Truhlářská 2:15 a ZŠ Nejdek 0:24). I tak patří klukům pochvala, už sama účast ve finále je úspěchem.