Přichází-li zajíc již v prosinci do zahrady, nastane tuhá zima.

Po studeném prosinci bývá úrodný rok.

Vybíjená

V rámci celorepublikově známé hry VYBÍJENÁ opět proběhlo na naší škole okresní kolo PREVENTAN CUPU. Toto kolo se odehrálo 13. 4. 2012 a v kategorii OTEVŘENÁ se zúčastnily čtyři týmy:

• ZŠ Bochov
  • ZŠ Žlutice
  • ZŠ Bečov nad Teplou
  • ZŠ Libušina K.Vary

Po krátkém zopakování pravidel a vysvětlení důležitosti fair- play se začalo jednotlivými zápasy. Děti se po celou dobu turnaje snažily a předváděly plné nasazení i v době prohry. Obratně se vyhýbaly míčům a s vervou vybíjely a chytaly. Bochov podlehl pouze ZŠ Libušina, která si z turnaje odnesla samá vítězství. Po sportovním dopoledni a spoustě odehraných utkání dopadlo okresní kolo takto:

1. místo- ZŠ Libušina
  2. místo- ZŠ Bochov
  3. místo-ZŠ Žlutice
  4. místo-ZŠ Bečov nad Teplou

I přesto, že si žáci ZŠ Bochov neodnesli úplně tu nejvyšší příčku, musím je pochválit, protože bojovali do poslední chvíle, a s to s velikým nasazením.

Naši školu reprezentovali: 5.třída - Michaela Rendlová, Sabina Cibulková, Adriana Stoklasová, Vendula Baštářová, Terezie Berkyová, Petr Fišer, Pavel Šlechta, David Draský, Matěj Gašpár. 4.třída - Josef Hejhal, Daniel Vazač, Jiří Cibulka.

Všem hráčům a účastníkům děkuji za pomoc a za hezké sportovní výkony.

Mgr. Kristýna Klasová