Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

Pranostika na akt. den

Po studeném prosinci bývá úrodný rok.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:08:00

Slunce zapadá:16:08

Certifikát

Základní škola Bochov, Okružní 367 - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy

V letošním školním roce se uskutečnil 15. června. Žáci druhého stupně soutěžili v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.

Výsledky:

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. Dominika Šandorová VII. třída 10,13 s
2. Nela Tichá VII. třída 10,22 s
3. Marie Tokovská VI. třída 10,54 s
běh na 600 m
1. Klára Dočkalová VII. třída 3,00 min
2. Nikola Krausová VI. třída 3,11 min
3. Dominika Šandorová VII. třída 3,13 min
vrh koulí
1. Dominika Šandorová VII. třída 7,07 m
2. Klára Fialová VII. třída 6,38 m
3. Barbora Šuleková VII. třída 5,77 m
skok daleký
1. Dominika Šandorová VII. třída 311 cm
2. Klára Fialová VII. třída 310 cm
3. Tereza Kvasničková VI. třída 296 cm

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. An Nguyen VII. třída 8,82 s
2. Martin Jesínek VII. třída 9,09 s
3. Karel Fišer VII. třída 9,11 s
běh na 600 m
1. Karel Tvrdek VI. třída 2,28 min
2. An Nguyen VII. třída 2,32 min
3. Patrik Buxbaum VII. třída 2,54 min
vrh koulí
1. Karel Fišer VII. třída 11,34 m
2. Jaroslav Hejda VII. třída 11,12 m
3. Martin Jesínek VII. třída 10,98 m
skok daleký
1. An Nguyen VII. třída 381 cm
2. Martin Jesínek VII. třída 378 cm
3. Karel Fišer VII. třída 361 cm

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Nikola Otáhalová VIII. třída 9,01 s
2. Dominika Lavóová IX. třída 9,29 s
3. Tereza Kuchárová IX. třída 9,51 s
běh na 800 m
1. Dominika Lavóová IX. třída 3,34 min
2. Lucie Holopírková VIII. třída 4,15 min
3. Tereza Kubešová VIII. třída 4,19 min
vrh koulí
1. Kateřina Hálová VIII. třída 9,46 m
2. Dominika Lavóová IX. třída 9,12 m
3. Michaela Klejdusová IX. třída 8,49 m
skok daleký
1. Dominika Lavóová IX. třída 363 cm
2. Nikola Otáhalová VIII. třída 333 cm
3. Tereza Kuchárová IX. třída 332 cm

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Karel Vlček IX. třída 8,22 s
2. Petr Jankura VIII. třída 8,36 s
3. Vladimír Kraus IX. třída 8,37 s
běh na 800 m
1. Petr Jankura VIII. třída 3,02 min
2. Julius Peha IX. třída 3,04 min
3. David Herman IX. třída 3,12 min
vrh koulí
1. David Herman IX. třída 10,31 m
2. Ivan Eckstein IX. třída 10,05 m
3. Jan Jesínek IX. třída 10,03 m
skok daleký
1. Karel Vlček IX. třída 431 cm
2. Petr Jankura VIII. třída 430 cm
3. Vladimír Kraus IX. třída 413 cm

Třídy podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

1. místo 7. třída 7 7 6
2. místo 9. třída 5 4 7
3. místo 8. třída 3 4 1
4. místo 6. třída 1 1 2

Aspoň jednu medaili mělo celkem 28 žáků.

Jednotlivci podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

Dominika Šandorová VII. třída 3 0 1
Dominika Lavóová IX. třída 2 2 0
An Nguyen VII. třída 2 1 0
Petr Jankura VIII. třída 1 2 0
Karel Fišer VII. třída 1 0 2
Martin Jesínek VII. třída 0 2 1

Letos padl nový rekord školy, a to ve vrhu koulí – Kateřina Hálová (9,46 m)
překonala rekord z roku 2005 o 33 cm.

Rozhodčí v jednotlivých sektorech

běh 60 m sl. učitelka Kateřina Becková
běh 600 m a 800 m p. učitelka Anna Götzová
vrh koulí p. učitelé Josef Kolář a p. učitelka Milada Hemzáčková
skok daleký p. učitelka Jitka Reháková a Michaela Vonšovská

Fotodokumentace

p. učitel Michal Vlček

Hlavní pořadatelka

Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům a učitelům za hezké sportovní dopoledne.

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka