Není-li leden mokrý, sudy vinařů se naplní.

Bude-li na den svatého Pavla vítr vát, budou toho roku na vojnu vojáky brát, z které strany toho dne věje, z té strany přijdou kupci na obilé.

30.03.2012 - Okrskové kolo v košíkové

Okrskové kolo v košíkové

28. března se zúčastnili chlapci a dívky z VIII. a IX. třídy okrskového kola v košíkové v Karlových Varech. V tělocvičně ZŠ Konečná nás reprezentovali:

Kateřina Hálová, Hana Chalupná, Nikola Otáhalová, Michaela Klejdusová, Simona Kováčová, Tereza Kuchárová, Tereza Masáková, Jakub Berky, Bohdan Futorsky, Ivan Eckstein, David Herman, Julius Peha a Petr Voborník.

Soupeři byli z karlovarských škol – Truhlářská, Konečná, Libušina, Krušnohorská.

Kluci 2x zvítězili a 2x prohráli, dívky prohrály všechny 3 zápasy.

Konečná pořadí

chlapci:
1. ZŠ Truhlářská
2. ZŠ Libušina
3. ZŠ Bochov
4. ZŠ Krušnohorská
5. ZŠ Konečná
dívky:
1. ZŠ Truhlářská
2. ZŠ Konečná
3. ZŠ Krušnohorská
4. ZŠ Bochov

První tři školy postupují do okresního kola, takže kluky čeká cesta do Nejdku a soupeři z dalších škol. Blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci.

Jako doprovod s dětmi byla slečna učitelka Becková.