Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná.

Mnoho sněhu v prosinci - mnoho ovoce a trávy.

Florbal

Ve čtvrtek 13.prosince (dívky) a v pátek 14.prosince (chlapci) se zúčastnili naši žáci druhého stupně turnaje základních škol v Toužimi. Družstvo děvčat ve složení Hana Chalupná, Kateřina Hálová, Lucie Holopírková, Nikola Otáhalová, Michaela Tannhäuserová, Dominika Šándorová a Tereza Kubešová mělo za soupeřky dívky ze ZŠ Toužim a ZŠ Karlovy Vary, Konečná.

Výsledky našich dívek: ZŠ Bochov - ZŠ Toužim 3:5 (branky daly Holopírková, Tannhäuserová, Kubešová), ZŠ Bochov – ZŠ KV Konečná 2:3 (branky daly Holopírková, Tannhäuserová)

Chlapci odjeli ve složení Kamil Klas, Nguyen An, Jakub Berky, Lukáš Kyrián,Václav Kováč, Bohdan Futorsky a Jan Tomka. Jejich soupeři byly ZŠ Toužim, ZŠ Žlutice, ZŠ Karlovy Vary,Konečná

Výsledky: ZŠ Bochov – ZŠ Toužim 0:5, ZŠ Bochov – ZŠ Žlutice 1:2 (branku dal Berky), ZŠ Bochov – ZŠ KV Konečná 2:11 (branky dal Kyrián)

Po oba dny byla s hráči jako doprovod Mgr.Anna Götzová