Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok na to běží.

Pranostika na akt. den

Po studeném prosinci bývá úrodný rok.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:08:00

Slunce zapadá:16:08

Certifikát

Základní škola Bochov, Okružní 367 - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy

V letošním školním roce se uskutečnil 19. června. Žáci druhého stupně soutěžili jako každoročně v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.

Výsledky:

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. Michaela Rendlová VI. třída 8,61 s
2. Terezie Berkyová VI. třída 9,23 s
3. Sabina Cibulková VI. třída 9,64 s
běh na 600 m
1. Nikola Krausová VII. třída 2,32 min
2. Michaela Rendlová VI. třída 2,36 min
3. Terezie Berkyová VI. třída 2,45 min
vrh koulí
1. Zuzana Kubešová VII. třída 7,73 m
2. Sabina Hasenöhrlová VI. třída 6,16 m
3. Michaela Rendlová VI. třída 5,79 m
skok daleký
1. Nikola Krausová VII. třída 325 cm
2. Sabina Cibulková VI. třída 315 cm
3. Terezie Berkyová VI. třída 307 cm

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. Pavel Šlechta VI. třída 8,32 s
2. Stanislav Novák VII. třída 9,64 s
3. David Draský VI. třída 9,70 s
běh na 600 m
1. Karel Tvrdek VII. třída 2,30 min
2. Pavel Šlechta VI. třída 2,38 min
3. David Draský VI. třída 2,51 min
vrh koulí
1. Pavel Šlechta VI. třída 9,82 m
2. Karel Tvrdek VII. třída 7,96 m
3. Matěj Hochmut VII. třída 7,94 m
skok daleký
1. Pavel Šlechta VI. třída 359 cm
2. Karel Tvrdek VII. třída 357 cm
3. David Draský VI. třída 319 cm

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Dominika Šandorová VIII. třída 9,61 s
2. Kateřina Hálová IX. třída 9,76 s
3. Klára Fialová VIII. třída 9,92 s
běh na 800 m
1. Klára Dočkalová VIII. třída 4,15 min
2. Michaela Tannhäuserová IX. třída 4,19 min
3. Lucie Holopírková IX. třída 4,23 min
vrh koulí
1. Kateřina Hálová IX. třída 7,28 m
2. Tereza Kubešová IX. třída 5,75 m
3. Petra Streschnáková IX. třída 5,56 m
skok daleký
1. Dominika Šandorová VIII. třída 335 cm
2. Lucie Holopírková IX. třída 330 cm
3. Kateřina Hálová IX. třída 325 cm

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Jakub Berky IX. třída 7,73 s
2. Margen Kančev IX. třída 7,95 s
3. Lukáš Kyrián IX. třída 8,11 s
běh na 800 m
1. Jakub Berky IX. třída 3,03 min
2. Václav Kováč IX. třída 3,26 min
3. Martin Jesínek VIII. třída 3,26 min
vrh koulí
1. Karel Fišer VIII. třída 11,28 m
2. Jan Rösch IX. třída 10,83 m
3. Jaroslav Hejda VIII. třída 10,61 m
skok daleký
1. Jakub Berky IX. třída 442 cm
2. Bohdan Futorský IX. třída 415 cm
3. Margen Kančev IX. třída 404 cm

Třídy podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

1. místo 9. třída 4 8 5
2. místo 6. třída 4 5 7
3. místo 7. třída 4 3 1
4. místo 8. třída 4 0 3

Aspoň jednu medaili mělo celkem 28 žáků.

Jednotlivci podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

Pavel Šlechta VI. třída 3 1 0
Jakub Berky IX. třída 3 0 0
Karel Tvrdek VII. třída 1 2 0
Michaela Rendlová VI. třída 1 1 1
Terezie Berkyová VI. třída 0 1 2
Kateřina Hálová IX. třída 0 1 2
Dominika Šandorová VIII.třída 2 0 0
Nikola Krausová VII.třída 2 0 0

Letos byly dva nové rekordy školy, a to v běhu na 60 m – Michaela Rendlová (8,61 s) překonala rekord z roku 2007 (8,7 s) a Jakub Berky (7,73 s) překonal rekord z roku 2005 (7,8 s).

Rozhodčí v jednotlivých sektorech

běh 60 m sl. učitelka Kateřina Becková
běh 600 a 800 m p. učitelka Anna Götzová
vrh koulí p. učitelé Josef Kolář a p. učitelka Marta Giorgiutti
skok daleký p. učitelka Jitka Reháková a Michaela Vonšovská

Fotodokumentace

p. učitel Michal Vlček

Hlavní pořadatelka

Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům a učitelům za hezké sportovní dopoledne.

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka