Jsou-li v zimě po cestách ledy, podaří se výborně zelí.

Mnoho sněhu v prosinci - mnoho ovoce a trávy.

Turnaj ve vybíjené

Rok utekl jako voda a opět nás čekal oblíbený turnaj ve vybíjené pod záštitou AŠSK. Velkým nemilým překvapením byla(ne) účast ostatních škol. Oproti jiným rokům, kdy k nám vždy zavítají tři, nebo čtyři školy, letos dorazila pouze ZŠ Žlutice, která přijela s týmem v otevřené kategorii i v kategorii dívky.

Družstva se rozehřála, rozehrála, na začátek jsme si objasnili důležité body v pravidlech a mohli jsme začít. Během zápasů jsme mohli vidět přesně mířené střely, správné chytání míče, hru fair-play, ale neobešli jsme se i bez pár chybiček, které k tomu ale patří. Celkově jsme strávili „mini sportovní dopoledne“, které dopadlo následujícím způsobem:

kategorie-otevřená:

1. místo- ZŠ Bochov

2. místo- ZŠ Žlutice

kategorie- dívky:

1. místo- ZŠ Žlutice

2. místo- ZŠ Bochov

Všem hráčům děkuji, gratuluji a přeji hodně štěstí a úspěchů v dalších kolech vybíjené.

ZŠ Bochov reprezentovali:

kategorie otevřená - Jiří Cibulka, Jiří Renner, Jan Šlechta, Martin Čonka, Jiří Vohryzka, Lukáš Marek, Ruslan Klopotovskyy, Kristian Sedlak, Jiří Hikl, Kristián Šandor, Matěj Stoklasa, Jan Hejhal, Ondřej Klaban

kategorie dívky - Sandra Fišerová, Simona Draská, Anežka Prokopová, Gábina Hasenhorflová, Šárka Strolená, Natálie Honzáková, Dominika Soumarová, Adéla Koštialová, Kristýna Šandorová, Štěpánka Andrea Brzyská, Klára Bobková

Mrg. Kristýna Klasová