Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Pranostika na akt. den

Po studeném prosinci bývá úrodný rok.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:08:00

Slunce zapadá:16:08

Certifikát

Základní škola Bochov, Okružní 367 - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy

V letošním školním roce se uskutečnil 11. června. Žáci druhého stupně soutěžili jako každoročně v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.

Výsledky:

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. Eliška Hozáková VI. třída 9,73 s
2. Adriana Stoklasová VII. třída 9,82 s
3. Sabina Cibulková VII. třída 9,86 s
běh na 600 m
1. Eliška Hozáková VI. třída 2,25 min
2. Kristýna Hermanová VI. třída 2,26 min
3. Iveta Bobková VII. třída 2,44 min
vrh koulí
1. Sabina Hasenöhrlová VII. třída 7,12 m
2. Vendula Baštářová VII. třída 6,30 m
3. Kateřina Baštářová VII. třída 5,91 m
skok daleký
1. Kristýna Hermanová VI. třída 314 cm
2. Eliška Hozáková VI. třída 296 cm
3. Adéla Dojkovová VI. třída 293 cm

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

běh na 60 m
1. Pavel Šlechta VII. třída 8,16 s
2. Jiří Pták VI. třída 9,07 s
3. Vladimír Boura VI. třída 9,13 s
běh na 600 m
1. Pavel Šlechta VII. třída 2,12 min
2. David Draský VII. třída 2,17 min
3. Vladimír Boura VI. třída 2,18 min
vrh koulí
1. Pavel Šlechta VII. třída 9,55 m
2. Petr Fišer VII. třída 8,66 m
3. Antonín Šimkanin VI. třída 8,31 m
skok daleký
1. David Draský VII. třída 378 cm
2. Pavel Šlechta VII. třída 367 cm
3. Jiří Pták VI. třída 348 cm

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Terezie Kvasničková VIII. třída 9,61 s
2. Nikol Krausová VIII. třída 9,61 s
3. Klára Fialová IX. třída 9,81 s
běh na 800 m
1. Nikol Krausová VIII. třída 3,56 min
2. Karolína Trutnovská VIII. třída 4,05 min
3. Klára Fialová IX. třída 4,09 min
vrh koulí
1. Zuzana Kubešová VIII. třída 6,72 m
2. Nikol Krausová VIII. třída 5,24 m
3. Klára Fialová IX. třída 5,06 m
skok daleký
1. Klára Dočkalová IX. třída 340 cm
2. Klára Fialová IX. třída 339 cm
3. Nikol Krausová VIII. třída 338 cm

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

běh na 60 m
1. Miroslav Hodan IX. třída 8,20 s
2. Karel Fišer IX. třída 8,23 s
3. Martin Jesínek IX. třída 8,26 s
běh na 800 m
1. Karel Tvrdek VIII. třída 3,01 min
2. Karel Fišer IX. třída 3,11 min
3. Martin Jesínek IX. třída 3,17 min
vrh koulí
1. Karel Fišer IX. třída 12,09 m
2. Patrik Buxbaum IX. třída 11,48 m
3. Petr Buxbaum IX. třída 11,21 m
skok daleký
1. Karel Tvrdek VIII. třída 420 cm
2. Karel Fišer IX. třída 419 cm
3. Martin Jesínek IX. třída 404 cm

Třídy podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

1. místo VII. třída 5 5 3
2. místo VIII. třída 5 3 1
3. místo IX. třída 3 5 7
4. místo VI. třída 3 3 5

Alespoň jednu medaili mělo celkem 27 žáků.

Jednotlivci podle „medailí“ (pořadí na 1., 2., 3. místě)

Pavel Šlechta VII. třída 3 1 0
Eliška Hozáková VI. třída 2 1 0
Karel Tvrdek VIII. třída 2 0 0
Karel Fišer IX. třída 1 3 0
Nikol Krausová VIII. třída 1 2 1
Kristýna Hermanová VI. třída 1 1 0
David Draský VII. třída 1 1 0
Klára Fialová IX. třída 0 1 3

Letos nepadl žádný rekord školy, pouze v běhu na 600 m vyrovnala Eliška Hozáková ze VI. třídy rekord z roku 2001 (2,25 min).

Rozhodčí v jednotlivých sektorech

běh 60 m sl. učitelka Kateřina Becková
běh 600 a 800 m p. učitelka Anna Götzová
vrh koulí p. učitelé Josef Kolář a p. učitelka Marta Giorgiutti
skok daleký p. učitelka Jitka Reháková a Michaela Vonšovská

Fotodokumentace

p. učitel Michal Vlček

Hlavní pořadatelka

Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům a učitelům za hezké sportovní dopoledne.

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka