Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy

V letošním školním roce se uskutečnil již 3. června. Žáci druhého stupně soutěžili jako každoročně v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.

 

Výsledky :

 

a) mladší dívky ( 6. a 7. ročník )

 

běh na 60 m

  1. Eliška Hozáková, VII. třída – 9,18 s
  2. Kateřina Bucharová, VII. třída – 10,01 s
  3. Nikol Moravcová, VII. třída – 10,08 s

 

běh na 600 m

  1. Kristýna Hermanová, VII. třída – 2,28 min
  2. Eliška Hozáková, VII. třída – 2,31 min
  3. Adéla Otáhalová, VII. třída – 2,41 min

 

vrh koulí

  1. Adéla Otáhalová, VII. třída – 6,19 m
  2. Šárka Strolená, VI. třída – 5,93 m
  3. Sandra Fišerová, VI. třída – 5,77 m

 

skok daleký

  1. Eliška Hozáková, VII. třída – 356 cm
  2. Kristýna Hermanová, VII. třída – 322 cm
  3. Karolína Psotová, VI. třída – 302 cm

 

b) mladší chlapci ( 6. a 7. ročník )

 

běh na 60 m

  1. Josef Naď, VI. třída – 8,13 s
  2. Jiří Pták, VII. třída – 8,39 s
  3. Jan Šlechta, VI. třída – 8,41 s

 

běh na 600 m

  1. David Otáhal, VII. třída – 2,06 min – překonaný rekord
  2. Ruslan Klopotovskyy, VI. třída – 2,18 min
  3. Kristian Sedlak, VI. třída – 2,22 min

 

vrh koulí

  1. Antonín Šimkanin, VII. třída – 10,73 m
  2. Jiří Pták, VII. třída – 9,28 m
  3. Martin Čonka, VI. třída – 9,17 m

 

skok daleký

  1. Jiří Pták, VII. třída – 450 cm – překonaný rekord
  2. Martin Čonka, VI. třída – 402 cm
  3. Josef Naď, VI. třída – 380 cm

 

c) starší dívky ( 8. a 9. ročník )

 

běh na 60 m

  1. Michaela Rendlová, VIII. třída – 9,09 s
  2. Terezie Kvasničková, IX. třída – 9,61 s
  3. Iveta Bobková, VIII. třída – 10,28 s

 

běh na 800 m

  1. Iveta Bobková, VIII. třída – 3,43 min
  2. Michaela Rendlová, VIII. třída – 3,49 min
  3. Kateřina Moravcová, VIII. třída – 4,03 min

 

vrh koulí

  1. Kateřina Baštářová, VIII. třída – 7,50 m
  2. Vendula Baštářová, VIII. třída – 6,74 m
  3. Aneta Fialová, IX. třída – 6,40 m

 

skok daleký

  1. Terezie Kvasničková, IX. třída – 326 cm
  2. Pavlína Prokopová, VIII. třída – 313 cm
  3. Michaela Rendlová, VIII. třída – 305 cm

 

d) starší chlapci ( 8. a  9. ročník )

 

běh na 60 m

  1. Karel Tvrdek, IX. třída – 8,28 s
  2. Štěpán Jaroš, IX. třída – 8,34 s
  3. Richard Weiser, IX. třída – 8,64 s

 

běh na 800 m

  1. Karel Tvrdek, IX. třída – 2,57 min
  2. Pavel Kuchár, IX. třída – 3,07 min
  3. David Draský, VIII. třída – 3,11 min

 

vrh koulí

  1. Matěj Hochmut, IX. třída – 11,42 m
  2. Štěpán Jaroš, IX. třída – 9,94 m
  3. Karel Tvrdek, IX. třída – 9,59 m

 

skok daleký

  1. Karel Tvrdek, IX. třída – 434 cm
  2. David Draský, VIII. třída – 384 cm
  3. Pavel Kuchár, IX. třída – 379 cm

 

Třídy podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )

  1. místo :  VII. třída – 7  5  2
  2. místo :    IX. třída – 5  4  4
  3. místo : VIII. třída – 3  4  4
  4. místo :    VI. třída – 1  3  6

 

Jednotlivci podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )

Karel Tvrdek, IX. třída – 3  0  1

Eliška Hozáková, VII. třída – 2  1  0

Jiří Pták, VII. třída – 1  2  0

Michaela Rendlová, VIII. třída – 1  1  1

Alespoň jednu medaili získalo 30 žáků.

 

Letos padly dva rekordy školy. V běhu na 600 m překonal David Otáhal ze VII. třídy rekord z roku 2001 (vytvořil Lukáš Zbojan) časem 2,06 min. Druhým rekordmanem byl Jiří Pták ze VII. třídy ve skoku dalekém výkonem 450 cm (dosavadní rekord držel od roku 2004 Miroslav Müller).

Rozhodčí v jednotlivých sektorech

běh 60 m, 600 m a 800 m – p. učitelka Anna Götzová

vrh koulí – p. učitel Josef Kolář a p. učitelka Marta Giorgiutti

skok daleký – p. učitelka Michaela Vonšovská

Fotodokumentace

p. učitel Michal Vlček

Hlavní pořadatelka

Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům (J. Fousová, B. Danišová, L. Hodinová, B. Toušová, N. Krausová, V. Boura) a učitelům za hezké sportovní dopoledne.

 

 

 

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka