11. března se někteří chlapci ze čtvrté a páté třídy zúčastnili okresního kola skupin ve florbale, které se konalo v hale v Toužimi. Naši školu reprezentovali: Ondřej Klaban (brankář), Tomáš Zoglauer, Michal Szappanos, Jan Prokop, Jan Hejhal, Filip Kozler, Martin Krejčí, Vladislav Šerák, Kryštof Gráf.

Odehráli jsme 4 zápasy: se ZŠ Toužim, Žlutice, Karlovy Vary - Poštovní a Karlovy Vary -Truhlářská. Velký dík patří Honzovi Hejhalovi, který přinesl pro všechny spoluhráče dresy (školní by byly klukům velké). Z turnaje jsme odjížděli bez vítězství, ale s pocitem, že jsme si dobře a naplno zahráli.

Mgr. Michaela Široká (pedagogický doprovod)

Názory hráčů:

- Mně se líbilo, jak jsme hráli s Toužimí (1:2), dali jsme jim gól. (Honza Prokop)

- Mně se to líbilo, jenom těch gólů jsme mohli dát víc. (Tom Zoglauer)

- Sice jsme nevyhráli, ale to nevadí, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. S kamarády byla velká legrace a všichniu jsme se pobavili. (Ondra Klaban)

- Mám z toho dobrý pocit, spoluhráči hráli výborně, Ondra chytal výborně a vůbec mi nevadí, že dostal dost gólů. (Michal Szappanos)

- Bylo to moc hezké, moc jsem si to užil. (Honza Hejhal)

Jak je vidět, kluci to vzali sportovně a měli radost, že si zahráli proti opravdovým soupeřům (ne jako v hodinách tělocviku proti sobě). Je třeba dodat, že zejména varské školy měli ve svých družstvech kluky, kteří hrajou závodně buď florbal nebo hokej a na takovou kvalitu prostě naši kluci mít nemohli.