Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy

V letošním školním roce se uskutečnil 22. června. Žáci druhého stupně soutěžili jako každoročně v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.

Výsledky :

a) mladší dívky ( 6. a 7. ročník )

běh na 60 m

  1. Karolína Psotová, VII. třída – 9,20 s
  2. Tereza Krejčová, VII. třída – 9,42 s
  3. Kateřina Bucharová, VII. třída – 9,67 s

běh na 600 m

  1. Klára Bobková, VI. třída – 2,44 min
  2. Veronika Vonšovská, VII. třída – 2,46 min
  3. Tereza Krejčová, VII. třída – 2,51 min

vrh koulí

  1. Karolína Psotová, VII. třída – 6,65 m
  2. Sandra Fišerová, VII. třída – 6,47 m
  3. Johana Fousová, VII. třída – 6,45 m

skok daleký

  1. Johana Fousová, VII. třída – 310 cm
  2. Eliška Liptáková, VII. třída – 302 cm
  3. Tereza Krejčová, VII. třída – 290 cm

 

b) mladší chlapci ( 6. a 7. ročník )

běh na 60 m

  1. Josef Naď, VII. třída – 8,26 s
  2. Martin Čonka, VII. třída – 8,51 s (rozhodl 2. běh 8,73 s)
  3. Jan Šlechta, VII. třída – 8,51 s (rozhodl 2. běh 8,89 s)

běh na 600 m

  1. Lukáš Marek, VII. třída – 2,18 min
  2. Jan Šlechta, VII. třída – 2,26 min
  3. Jan Bobek, VI. třída – 2,31 min

vrh koulí

  1. Martin Čonka, VII. třída – 10,28 m
  2. Josef Naď, VII. třída – 8,23 m
  3. Lukáš Marek, VII. třída – 8,15 m

skok daleký

  1. Martin Čonka, VII. třída – 386 cm
  2. Lukáš Kudrič, VII. třída – 348 cm
  3. Jan Šlechta, VII. třída – 346 cm

 

c) starší dívky ( 8. a 9. ročník )

běh na 60 m

  1. Eliška Hozáková, VIII. třída – 9,01 s (rozhodl 2. běh 9,22 s)
  2. Michaela Rendlová, IX. třída – 9,01 s (rozhodl 2. běh 9,39 s)
  3. Kristýna Hermanová, VIII. třída – 9,09 s

běh na 800 m

  1. Kristýna Hermanová, VIII. třída – 3,36 min
  2. Michaela Rendlová, IX. třída – 3,54 min
  3. Vendula Baštářová, IX. třída – 4,08 min

vrh koulí

  1. Kateřina Baštářová, IX. třída – 7,44 m
  2. Vendula Baštářová, IX. třída – 7,37 m
  3. Michaela Rendlová, IX. třída – 5,98 m

skok daleký

  1. Kristýna Hermanová, VIII. třída – 337 cm
  2. Eliška Hozáková, VIII. třída – 323 cm
  3. Adéla Dojkovová, VIII. třída – 300 cm

 

d) starší chlapci ( 8. a  9. ročník )

běh na 60 m

  1. Pavel Šlechta, IX. třída – 8,20 s
  2. David Draský, IX. třída – 8,22 s
  3. Jiří Pták, VIII. třída – 8,29 s

běh na 800 m

  1. David Draský, IX. třída – 3,10 min
  2. Pavel Šlechta, IX. třída – 3,31 min
  3. Antonín Šimkanin, VIII. třída – 3,37 min

vrh koulí

  1. Pavel Šlechta, IX. třída – 10,38 m
  2. Matěj Gašpár, IX. třída – 10,29 m
  3. Jiří Pták, VIII. třída – 10,00 m

skok daleký

  1. Jiří Pták, VIII. třída – 425 cm
  2. David Draský, IX. třída – 401 cm
  3. Pavel Šlechta, IX. třída – 384 cm

 

Třídy podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )

  1. místo :  VII. třída – 7  8  7
  2. místo :    IX. třída – 4  7  3
  3. místo : VIII. třída – 4  1  5
  4. místo :    VI. třída – 1  0  1

Aspoň jednu medaili mělo celkem 25 žáků.

Jednotlivci podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )

Pavel Šlechta, IX. třída – 2  1  1

Martin Čonka, VII. třída – 2  1  0

Kristýna Hermanová, VIII. třída – 2  0  1

 

Rozhodčí v jednotlivých sektorech

běh 60 m, 600 m a 800 m – p. učitelka Anna Götzová a Kateřina Becková

vrh koulí – p. učitel Josef Kolář a p. učitelka Marta Giorgiutti

skok daleký – p. učitelka Michaela Vonšovská a Jitka Reháková

 

Fotodokumentace

p. učitel Michal Vlček

 

Hlavní pořadatelka

 

Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům (K. Drotárové, E. Navrátilové, L. Zoglauerové a K. Kubínovi) a učitelům za hezké sportovní dopoledne.

 

 

 

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka