V úterý 12. dubna se zúčastnili žáci VIII. a IX. třídy sportovního dopledne v hale a tělocvičně ZŠ v Toužimi. Soupeři jim byli žáci ZŠ Toužim a ZŠ Teplá. Chlapci sehráli turnaje každý s každým ve florbalu a v halové kopané, dívky soutěžily ve florbalu a přehazované.

Kluci ve florbalu prohráli s Teplou 1:7 a s Toužimí 2: 8 (přitom v poločase to bylo ještě nadějných 2:2), ve fotbale pak porazili Teplou 7:4 a s Toužimí prohráli 3:7.

Dívky si vedly velmi zdatně ve florbalu, když výrazně přehrály Teplou 13:0 a Toužim překvapivě 1:0. V přehazované hrané na dva sety skončily oba jejich zápasy 1:1 (na body v jednotlivých setech pak byly úspěšnější s Teplou 24:22, s Toužimí pak horší 22:27).

Reprezentovali: Eliška Hozáková, Klára Drotárová, Hana Mouchová, Sabina Cibulková, Kateřina a Vendula Baštářovy, Michaela Rendlová, Josef Hejhal, David Otáhal, Petr Fišer, Kim Kubín, David Draský, Matěj Gašpár, Jiří Moucha.