10.11.2016 soutěžili druháčkové a třeťáci v Toužimi. Za druhé ročníky soutěžili 4 chlapci a 4 děvčata dohromady jako 1 družstvo. První disciplínou byla přehazovaná míčů přes lavičky. Druhou disciplínou bylo házení míčů do švédské bedny a třetí disciplínou skok z místa snožmo.

Za třetí ročník soutěžili také 4 děvčata a 4 chlapci. První disciplínou bylo skákání přes švihadlo 1 minutu. Druhou disciplínou byl skok z místa a třetí disciplínou hod do švédské bedny. Třeťáci soutěžili individuálně každý sám za sebe.

A naši sportovci?

2 třída : Daniela Čonková, Natálie Hlinková, Petra Hudčeková, Hana Kuciaková, Josef Baloušek, Jan Kollár, Jakub Rendla a David Vonšovský

3. třída : Barbora Balintová, Denisa Hochmutová, Natálie Kunclová, Vanessa Tofi, Milan Daniš, Denis

Dotzauer, Radek Fišer a Lukáš Holba

A celkové umístění?

Ze všech účastníků máme nejúspěšnější skokanku přes švihadlo – Vanessu Tofi, která s přehledem vyhrála svou disciplínu. Hoši také nezůstali pozadu a Radek Fišer obsadil 2. místo ve skoku z místa před svým spolužákem Lukášem Holbou, který skončil celkově na 3. místě.

Musím také velmi ocenit naše děti za chování na tomto turnaji, kdy je i učitelé z ostatních škol velmi chválili. Všem děkuji za reprezentaci školy.

Text, foto, doprovod žáků – Mgr. Simona Černá