Školní turnaj ve florbalu

Dne 27. 2. 2017 proběhl tradiční školní turnaj ve florbalu O putovní pohár tříd

2. stupně. Žáci a žákyně 2. stupně utvořili třídní družstva (brankář + 4 hráči + 2 náhradníci). Hrálo se 2 x 10 minut každý s každým. Po urputném boji zvítězilo družstvo z VIII. třídy před družstvem VII. třídy. Každé družstvo obdrželo diplom, něco dobrého na zub a putovní poháry.

Chci velmi pochválit děvčata ze VI. třídy, která se turnaje také zúčastnila. Neohroženě se postavila sedmákům i osmákům a svým výkonem byla rovnocennými hráči. Holky šly do zápasů s velkým nasazením a statečně zvládly i drobné šarvátky.

Poprvé však v historii turnaje nehrála 9. třída – většina žáků neměla o turnaj zájem a jediní dva žáci – Klára Drotárová a David Otáhal – družstvo bohužel nevytvoří.

Tím chci pochválit všechny účastníky turnaje. Bojovali jste v duchu fair play, čestně a slušně.

Hana Staňková, pořadatelka turnaje

Výsledková tabulka