Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Atletický přebor školy 2017/2018

 

   Dne 7. 6. 2018 se na školním hřišti uskutečnil další ročník atletického přeboru školy. Chlapci a dívky soutěžili ve čtyřech disciplínách (běh 60 m, běh 600 a 800 m, skok daleký, vrh koulí), v kategoriích mladší a starší chlapci a dívky.

Výsledky:

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

běh na 60 m

  1. Daniela Hazuchová, VII. třída – 9,45 s
  2. Kateřina Fišerová, VI. třída – 9,51 s
  3. Nicol Plaschková, VI. třída – 9,86 s

běh na 600 m

  1. Lucie Flekacsová, VI. třída – 2,45 min
  2. Simona Klejdusová, VII. třída – 2,46 min
  3. Petra Prokopová, VII. třída – 2,47 min

vrh koulí

  1. Kateřina Fišerová, VI. třída – 7,34 m
  2. Daniela Hazuchová, VII. třída – 6,40 m
  3. Petra Prokopová, VII. třída – 6,32 m

skok daleký

  1. Daniela Hazuchová, VII. třída – 337 cm
  2. Petra Prokopová, VII. třída – 318 cm
  3. Nicol Plaschková, VI. třída – 292 cm

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

běh na 60 m

  1. Kryštof Gráf, VII. třída – 8,45 s
  2. Michael Gašpár, VII. třída – 9,03 s
  3. Pavol Kolčák, VI. třída – 10,61 s

běh na 600 m

  1. Michael Gašpár, VII. třída – 2,24 min
  2. Kryštof Gráf, VII. třída – 2,27 min
  3. Pavol Kolčák, VI. třída – 2,29 min

vrh koulí

  1. Michael Gašpár, VII. třída – 9,72 m
  2. Vladimír Broft, VII. třída – 8,44 m
  3. Kryštof Gráf, VII. třída – 6,80 m

skok daleký

  1. Kryštof Gráf, VII. třída – 370 cm
  2. Michael Gašpár, VII. třída – 329 cm
  3. Jakub Wachtl, VII. třída – 323 cm

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

běh na 60 m

  1. Tereza Krejčová, IX. třída – 9,07 s 
  2. Eliška Liptáková, IX. třída – 9,22 s
  3. Veronika Vonšovská, IX. třída – 9,58 s

běh na 800 m

  1. Veronika Vonšovská, IX. třída – 3,26 min
  2. Tereza Krejčová, IX. třída – 3,48 min
  3. Anna Szappanosová, IX. třída – 4,15 min

vrh koulí

  1. Štěpánka Brzyzská, VIII. třída – 6,82 m
  2. Barbora Sokolová, VIII. třída – 5,55 m
  3. Dominika Soumarová, VIII. třída – 5,47 m

skok daleký

  1. Eliška Liptáková, IX. třída – 343 cm
  2. Dominika Soumarová, VIII. třída – 325 cm
  3. Štěpánka Brzyzská, VIII. třída – 315 cm

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

běh na 60 m

  1. Jan Šlechta, IX. třída – 7,22 s rekord školy
  2. Jan Hejhal, IX. třída – 7,22 s (rozhodl 2. běh)
  3. Petr Strejc, IX. třída – 7,45 s

běh na 800 m

  1. Lukáš Marek, IX. třída – 2,44 min rekord školy
  2. Jan Šlechta, IX. třída – 2,50 min
  3. Jan Prokop, VIII. třída – 3,12 min

vrh koulí

  1. Petr Strejc, IX. třída – 11,06 m
  2. Martin Čonka, IX. třída – 10,90 m
  3. Lukáš Prievara, IX. třída – 10,56 m

skok daleký

  1. Jan Šlechta, IX. třída – 479 cm
  2. Petr Strejc, IX. třída – 464 cm
  3. Martin Čonka, IX. třída – 448 cm

 

Pořadí tříd podle zisku medailí:

 

Pořadí

Třída

Zlato

Stříbro

Bronz

1.

IX.

7

5

5

2.

VII.

6

7

4

3.

VI.

2

1

4

4.

VIII.

1

3

3

                

Rozhodčí v jednotlivých sektorech:

běh 60 m, 600 m a 800 m – pí. Anna Götzová a Kateřina Becková

vrh koulí – p. Josef Kolář a pí. Marta Giorgiutti

skok daleký – pí. Michaela Vonšovská a Jitka Reháková

Fotodokumentace: p. Michal Vlček

 

   Chtěla bych poděkovat všem soutěžícím za jejich sportovní výkony (padly dva rekordy školy), snahu, chování a vystupování v duchu fair – play. Též děkuji všem kolegům a kolegyním ve funkci rozhodčích. Nesmím zapomenout poděkovat též těm žákům, kteří sice nemohli soutěžit, ale obětavě pomáhali ke zdárnému průběhu soutěže.

 

                                                             Mgr.  Kateřina Becková, pořadatelka soutěže

 

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka