Celoroční soutěž o sportech – vyhodnocení

Po celý letošní školní rok děti procházely vědomostní soutěží o nejoblíbenějších českých kolektivních sportech. Zvládly 8 kol a seznámily se s těmito sporty: fotbal, hokej, basketbal, volejbal, florbal, házená, ragby a baseball.

Po určité době, po kterou si mohly každý měsíc pročítat a zapamatovat povídání o jednotlivých sportech, je čekalo vždy 10 otázek. Celkem mohly získat 80 bodů za celý rok. A jak to tedy v jednotlivých třídách dopadlo?

1. místo – Jiří Michtalík – 76 bodů

2. místo – Matěj Zoglauer – 70 bodů

3. místo – Agáta Bielová – 67 bodů

1. místo – Laura Vohryzková – 64 bodů

2. místo – Petr Kaplan – 63 bodů

3. místo – Martin Dimo – 62 bodů

1. místo – David Vonšovský – 70 bodů

2. místo – Lukáš Kaplan – 67 bodů

3. místo – Jakub Rendla – 50 bodů

1. místo – Richard Popelka – 65 bodů

2. místo – Jiří Wendler – 64 bodů

3. místo – Daniel Dimo – 61 bodů

Celkově si nejlépe vedli naši nejmladší soutěžící – druháčkové, kde Jiří Michtalík získal dokonce 76 bodů z 80 možných. Na všechny výherce čekaly pěkné ceny – poukázka do sportovního obchodu, diplom, sladkosti a vodní hračky. Ostatním soutěžícím ze všech tříd patří poděkování za snahu a vytrvalost.

Text, foto a organizace soutěží: Mgr. Simona Černá