Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

Po svaté Barboši střez nosu i uší.

Školní akademie

Ve čtvrtek 28. června se v bochovském kulturním domě uskutečnila školní akademie žáků I. stupně. Každá ze tříd si připravila 3 písničky, většinou ze známých a oblíbených pohádek. 16. písní pak bylo společné finále. Velký dík za příjemně strávené dopoledne patří všem úžasným účinkujícím dětem, jejich trpělivým učitelkám (zejména pak p.Staňkové, která s nápadem přišla a akademii organizovala) za nácvik jednotlivých čísel, hudební skupině našeho bývalého žáka Miroslava Dlouhého za skvělý hudební doprovod, zaměstnancům městského úřadu (zejména p. Toušové) za přípravu sálu a samozřejmě i všem rodičům, babičkám a dalším rodinným příslušníkům, kteří k našemu velkému a milému překvapení zcela zaplnili sál KD. Nechyběl mezi nimi ani starosta města pan Miroslav Egert. Myslím, že pořad byl hezkou tečkou za právě uplynulým školním rokem.

Václav Svoboda, ředitel školy

foto. Mgr. Simona Černá