Základní škola Bochov
Základní škola Bochov

Přijmeme učitelku/učitele na 2. stupeň. Více informací u ředitelky školy. Nejlépe na tel. 732 721 719, případně e-mailem na info@zsbochov.cz

Atletický přebor školy

Atletický přebor školy 2023/2024

 

   Dne 19. 6. 2024 se ve sportovním areálu uskutečnil další ročník atletického přeboru školy. Dívky a chlapci soutěžili ve čtyřech disciplínách - běh 60 m, běh 600 (mladší dívky a chlapci) a 800 m (starší dívky a chlapci), skok daleký a vrh koulí.

 

Výsledky:

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

 

běh 60 m

1. Klára Jarušková, VII. třída – 9,72 s

2. Adéla Rendlová, VI. třída – 9,75 s

3. Nikol Mitterpachová, VI. třída – 10,03 s

 

běh 600 m

1. Adéla Rendlová, VI. třída – 2,20 min

2. Lucie Bačinová, VII. třída – 2,25 min

3. Klára Jarušková, VII. třída – 2,26 min

 

vrh koulí

1. Anna Kryslová, VII. třída – 8,24 m

2. Monika Vrbová, VII. třída – 7,56 m

3. Viktorie Ryparová, VII. třída – 7,45 m

 

skok daleký

1. Klára Jarušková, VII. třída – 340 cm

2. Viktorie Ryparová, VII. třída – 311 cm

3. Julie Janáčková, VI. třída – 299 cm

 

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

běh 60 m

1. Jaroslav Zahálka, VII. třída – 8,52 s     rekord školy

2. Jakub Krejčí, VI. třída – 8,84 s

3. Jiří Michtalík, VII. třída – 9,56 s

 

běh 600 m

1. Jakub Krejčí, VI. třída – 2,02 min

2. Jaroslav Zahálka, VII. třída – 2,04 min

3. Jiří Widerwill, VII. třída – 2,21 min

 

vrh koulí

1. Jiří Michtalík, VII. třída – 8,90 m

2. Jakub Krejčí, VI. třída – 7,44 m

3. Josef Dohnal, VI. třída – 7,35 m

 

skok daleký

1. Jakub Krejčí, VI. třída – 379 cm

2. Jaroslav Zahálka, VII. třída – 355 cm

3. Jiří Michtalík, VII. třída – 332 cm

 

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

běh 60 m

1. Petra Hudčeková, IX. třída – 8,93 s     rekord školy

2. Adéla Kyriánová, VIII. třída – 9,07 s

3. Laura Vohryzková, VIII. třída – 9,17 s

 

běh 800 m

1. Adéla Kyriánová, VIII. třída – 3,11 min

2. Petra Hudčeková, IX. třída – 3,16 min

3. Laura Vohryzková, VIII. třída – 3,30 min

 

vrh koulí

1. Laura Vohryzková, VIII. třída – 7,33 m

2. Petra Hudčeková, IX. třída – 6,50 m

3. Daniela Hudčeková, IX. třída – 5,99 m

 

skok daleký

1. Daniela Hudčeková, IX. třída – 339 cm

2. Laura Vohryzková, VIII. třída – 337 cm

3. Petra Hudčeková, IX. třída – 315 cm

 

 

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

běh 60 m

1. Lukáš Kaplan, IX. třída – 8,17 s     rekord školy

2. Jakub Rendla, IX. třída – 8,36 s

3. Ondřej Fiala, IX. třída – 8,71 s

 

běh 800 m

1. Jakub Rendla, IX. třída – 2,37 min     rekord školy

2. Lukáš Kaplan, IX. třída – 2,48 min

3. Zbyněk Matějovský, IX. třída – 3,07 min

 

vrh koulí

1. Lukáš Kaplan, IX. třída – 9,16 m

2. Jakub Rendla, IX. třída – 8,71 m

3. Zbyněk Matějovský, IX. třída – 6,74 m

 

skok daleký

1. Jakub Rendla, IX. třída – 491 cm

2. Lukáš Kaplan, IX. třída – 433 cm

3. Petr Mašek, IX. třída – 419 cm

 

Pořadí tříd podle zisku medailí:

Pořadí

Třída

Zlato

Stříbro

Bronz

1.

IX.

6

6

6

2.

VII.

5

5

5

3.

VI.

3

3

3

4.

VIII.

2

2

2

 

Rozhodčí v jednotlivých sektorech:

běh 60 m - Kateřina Becková, Kristýna Jiránková

běh 600/800 m – Kateřina Becková, Veronika Vonšovská

vrh koulí – Josef Kolář, Pavlína Koutecká

skok daleký – Jitka Reháková, Michaela Vonšovská

fotodokumentace: Kateřina Součková, Jan Giorgiutti, Marta Giorgiutti

   Blahopřeji všem medailistům (padly čtyři rekordy školy) i ostatním závodníkům za předvedené výkony, chování a vystupování v duchu fair – play, za snahu co nejlépe reprezentovat svůj třídní kolektiv.

   Též moc děkuji všem kolegům a kolegyním za výbornou práci ve funkci rozhodčích u jednotlivých soutěží.

   Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat žákům, kteří se nemohli aktivně zapojit do sportovních klání. Všichni ochotně a obětavě pomáhali v jednotlivých sektorech a přispěli ke zdárnému a plynulému průběhu jednotlivých soutěží.

                                                           

                                                                               Mgr. Kateřina Becková, pořadatelka soutěže

Škola

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Pranostika na akt. den

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:17

Slunce zapadá:21:11

Certifikát

Základní škola Bochov, Okružní 367 - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 18. 7. 2024
jasno 24 °C 11 °C
pátek 19. 7. skoro jasno 25/13 °C
sobota 20. 7. slabý déšť 27/15 °C

Svátek

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:47
TÝDEN:599
CELKEM:1062254