Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Na svatého Jana otvírá se k létu brána.

20.06.2014 - Logistická soutěž

Logistická soutěž

V pondělí 2. června se na Střední odborné škole logistické v Dalovicích konal první ročník soutěže Logistik junior ZŠ určené pro žáky osmých ročníků. Akce se zúčastnili i žáci naší školy – Marek Bábíček, Matěj Hochmut, Barbora Toušová a Karolína Trutnovská. Čtyřčlenné týmy prokazovaly své znalosti a dovednosti v logických úlohách, finanční gramotnosti a dopravním zeměpise. Do finálové hry Riskuj, plné otázek ze základů přírodních věd, postoupilo z deseti družstev pět nejúspěšnějších. Našemu týmu uteklo finále smolně o jeden jediný bodík. I tak jsme byli moc rádi, že jsme se mohli soutěže zúčastnit, zkusit něco nového a prohlédnout si prostory velmi pěkné střední školy. I za šesté místo si žáci odnesli drobné dárky, ale především zážitky z pěkně stráveného dne.

Mgr. Michaela Vonšovská