Obsah

Atletický přebor

Atletický přebor

Atletický přebor školy 2020/2021

 

   Dne 23. 6. 2021 se ve sportovním areálu uskutečnil další ročník atletického přeboru školy. Dívky a chlapci soutěžili ve čtyřech disciplínách - běh 60 m, běh 600 (mladší dívky a chlapci) a 800 m (starší dívky a chlapci), skok daleký a vrh koulí.

 

Výsledky:

 

a) mladší dívky (6. a 7. ročník)

 

běh 60 m

 

1. Barbora Balintová, VII. třída – 9,47 s

2. Petra Hudčeková, VI. třída – 9,73 s

3. Daniela Čonková, VI. třída – 10,00 s

 

běh 600 m

 

1. Petra Hudčeková, VI. třída – 2,16 min rekord školy!

2. Laura Holečková, VII. třída – 2,20 min

3. Daniela Hudčeková, VI. třída – 2,22 min

 

vrh koulí

 

1. Hana Kuciaková, VI. třída – 6,22 m

2. Lucie Portašíková, VI. třída – 6,15 m

3. Adéla Lehečková, VII. třída – 5,73 m

 

skok daleký

 

1. Barbora Balintová, VII. třída – 352 cm

2. Hana Kuciaková, VI. třída – 310 cm

3. Lucie Portašíková, VI. třída – 290 cm

 

b) mladší chlapci (6. a 7. ročník)

 

běh 60 m

 

1. David Vonšovský, VI. třída – 8,96 s

2. Lukáš Kaplan, VI. třída – 9,33 s

3. Radek Fišer, VII. třída – 9,82 s

 

běh 600 m

 

1. David Vonšovský, VI. třída – 1,55 min rekord školy!

2. Richard Popelka, VII. třída – 2,32 min

3. Radek Fišer, VII. třída – 2,55 min

 

 

 

vrh koulí

 

1. Richard Popelka, VII. třída – 8,28 m

2. Dušan Oláh, VI. třída – 7,73 m

3. David Vonšovský, VI. třída – 6,55 m

 

skok daleký

 

1. David Vonšovský, VI. třída – 362 cm

2. Lukáš Kaplan, VI. třída – 360 cm

3. Richard Popelka, VII. třída – 320 cm

 

c) starší dívky (8. a 9. ročník)

 

běh 60 m

 

1. Kateřina Fišerová, IX. třída – 9,58 s 

2. Nicol Plaschková, IX. třída – 9,86 s

3. Lucie Flekácsová, IX. třída – 10,18 s

 

běh 800 m

 

1. Lucie Flekácsová, IX. třída – 3,57 min

2. Adéla Trmotová, VIII. třída – 4,06 min

3. Kateřina Strolená, VIII. třída – 4,46 min

 

vrh koulí

 

1. Adéla Trmotová, VIII. třída – 6,20 m

2. Nicol Plaschková, IX. třída – 5,87 m

3. Mirka Egertová, VIII. třída – 5,69 m

 

skok daleký

 

1. Nicol Plaschková, IX. třída – 370 cm

2. Kateřina Strolená, VIII. třída – 366 cm

3. Michaela Pavlíčková, VIII. třída – 356 cm

 

 

d) starší chlapci (8. a 9. ročník)

 

běh 60 m

 

1. Josef Kuciak, IX. třída – 8,60 s

2. Lukáš Peha, VIII. třída – 8,71 s

3. Daniel Hejhal, VIII. třída – 9,02 s

 

 

 

 

běh 800 m

 

1. Petr Študlar, IX. třída – 2,49 min

2. Daniel Hejhal, VIII. třída – 3,02 min

3. Lukáš Kuncl, VIII. třída – 3,14 min

 

vrh koulí

 

1. Karel Rypar, IX. třída – 8,93 m

2. Daniel Hejhal, VIII. třída – 8,15 m

3. Petr Študlar, IX. třída – 8,10 m

 

skok daleký

 

1. Lukáš Peha, VIII. třída – 380 cm

2. Josef Kuciak, IX. třída – 361 cm

3. Petr Študlar, IX. třída – 360 cm

 

 

Pořadí tříd podle zisku medailí:

 

Pořadí

Třída

Zlato

Stříbro

Bronz

1.

IX.

6

3

3

2.

VI.

5

6

4

3.

VII.

3

2

4

4.

VIII.

2

5

5

 

 

                

Rozhodčí v jednotlivých sektorech:

 

běh 60 m - Kateřina Becková

běh 600/800 m – Jitka Reháková

vrh koulí – Josef Kolář

skok daleký – Marta Giorgiutti

 

Fotodokumentace: Michal Vlček

 

   Blahopřeji všem medailistům (padly dva rekordy školy) i ostatním závodníkům za předvedené výkony, chování a vystupování v duchu fair – play, za snahu co nejlépe reprezentovat svůj třídní kolektiv.

   Též moc děkuji všem kolegům a kolegyním za výbornou práci ve funkci rozhodčích u jednotlivých soutěží.

   Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat žákům, kteří se nemohli aktivně zapojit do sportovních klání. Všichni ochotně a obětavě pomáhali v jednotlivých sektorech a přispěli ke zdárnému a plynulému průběhu jednotlivých soutěží.

                                                           

                                                                               Mgr. Kateřina Becková, pořadatelka soutěže