Atletický přebor školy
V letošním školním roce se uskutečnil 22. června. Žáci druhého stupně soutěžili jako každoročně v bězích, skoku dalekém a vrhu koulí.
Výsledky :
a) mladší dívky ( 6. a 7. ročník )
běh na 60 m
- Karolína Psotová, VII. třída – 9,20 s
- Tereza Krejčová, VII. třída – 9,42 s
- Kateřina Bucharová, VII. třída – 9,67 s
běh na 600 m
- Klára Bobková, VI. třída – 2,44 min
- Veronika Vonšovská, VII. třída – 2,46 min
- Tereza Krejčová, VII. třída – 2,51 min
vrh koulí
- Karolína Psotová, VII. třída – 6,65 m
- Sandra Fišerová, VII. třída – 6,47 m
- Johana Fousová, VII. třída – 6,45 m
skok daleký
- Johana Fousová, VII. třída – 310 cm
- Eliška Liptáková, VII. třída – 302 cm
- Tereza Krejčová, VII. třída – 290 cm
b) mladší chlapci ( 6. a 7. ročník )
běh na 60 m
- Josef Naď, VII. třída – 8,26 s
- Martin Čonka, VII. třída – 8,51 s (rozhodl 2. běh 8,73 s)
- Jan Šlechta, VII. třída – 8,51 s (rozhodl 2. běh 8,89 s)
běh na 600 m
- Lukáš Marek, VII. třída – 2,18 min
- Jan Šlechta, VII. třída – 2,26 min
- Jan Bobek, VI. třída – 2,31 min
vrh koulí
- Martin Čonka, VII. třída – 10,28 m
- Josef Naď, VII. třída – 8,23 m
- Lukáš Marek, VII. třída – 8,15 m
skok daleký
- Martin Čonka, VII. třída – 386 cm
- Lukáš Kudrič, VII. třída – 348 cm
- Jan Šlechta, VII. třída – 346 cm
c) starší dívky ( 8. a 9. ročník )
běh na 60 m
- Eliška Hozáková, VIII. třída – 9,01 s (rozhodl 2. běh 9,22 s)
- Michaela Rendlová, IX. třída – 9,01 s (rozhodl 2. běh 9,39 s)
- Kristýna Hermanová, VIII. třída – 9,09 s
běh na 800 m
- Kristýna Hermanová, VIII. třída – 3,36 min
- Michaela Rendlová, IX. třída – 3,54 min
- Vendula Baštářová, IX. třída – 4,08 min
vrh koulí
- Kateřina Baštářová, IX. třída – 7,44 m
- Vendula Baštářová, IX. třída – 7,37 m
- Michaela Rendlová, IX. třída – 5,98 m
skok daleký
- Kristýna Hermanová, VIII. třída – 337 cm
- Eliška Hozáková, VIII. třída – 323 cm
- Adéla Dojkovová, VIII. třída – 300 cm
d) starší chlapci ( 8. a 9. ročník )
běh na 60 m
- Pavel Šlechta, IX. třída – 8,20 s
- David Draský, IX. třída – 8,22 s
- Jiří Pták, VIII. třída – 8,29 s
běh na 800 m
- David Draský, IX. třída – 3,10 min
- Pavel Šlechta, IX. třída – 3,31 min
- Antonín Šimkanin, VIII. třída – 3,37 min
vrh koulí
- Pavel Šlechta, IX. třída – 10,38 m
- Matěj Gašpár, IX. třída – 10,29 m
- Jiří Pták, VIII. třída – 10,00 m
skok daleký
- Jiří Pták, VIII. třída – 425 cm
- David Draský, IX. třída – 401 cm
- Pavel Šlechta, IX. třída – 384 cm
Třídy podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )
- místo : VII. třída – 7 8 7
- místo : IX. třída – 4 7 3
- místo : VIII. třída – 4 1 5
- místo : VI. třída – 1 0 1
Aspoň jednu medaili mělo celkem 25 žáků.
Jednotlivci podle „medailí“ ( pořadí na 1., 2., 3. místě )
Pavel Šlechta, IX. třída – 2 1 1
Martin Čonka, VII. třída – 2 1 0
Kristýna Hermanová, VIII. třída – 2 0 1
Rozhodčí v jednotlivých sektorech
běh 60 m, 600 m a 800 m – p. učitelka Anna Götzová a Kateřina Becková
vrh koulí – p. učitel Josef Kolář a p. učitelka Marta Giorgiutti
skok daleký – p. učitelka Michaela Vonšovská a Jitka Reháková
Fotodokumentace
p. učitel Michal Vlček
Hlavní pořadatelka
Mgr. Anna Götzová, která zároveň zpracovala tyto výsledky a děkuje všem závodníkům, pomáhajícím žákům (K. Drotárové, E. Navrátilové, L. Zoglauerové a K. Kubínovi) a učitelům za hezké sportovní dopoledne.
Datum vložení:
23. 6. 2016 16:05
Datum poslední aktualizace:
21. 6. 2022 9:43